Tereny zieleni

Urządzanie Terenów Zieleni

Saikei
Zieleń

Zieleń

Publiczna i prywatna

Stan trawników, kwiatów, drzew oraz krzewów w ogrodach publicznych to także swoista wizytówka miejscowości lub firmy. Specjalizujemy się w całorocznej pielęgnacji zieleni  w miejscach publicznych – nie tylko wokół budynków, ale także w parkach, skwerach, placach zabaw, obiektach użyteczności publicznej.

 

W ramach świadczonych przez naszą firusług ogrodniczych  wykonujemy takie czynności takie jak koszenie trawników, odchwaszczanie ręczne i chemiczne, formowanie drzew i krzewów, tworzenie rabat. Ponadto, chronimy rośliny przed szkodnikami i dbamy o ich prawidłowy rozwój za pomocą nawozów. Skorzystanie z naszych usług to gwarancja pięknie utrzymanej roślinności prywatnej oraz publicznej przez cały rok.

Nawadnianie

Nawadnianie

Systemy Nawodnień

Nowoczesne technologie ogrodnicze można z powodzeniem wykorzystać we własnym, przydomowym ogrodzie. Samodzielne podlewanie roślin pochłania wiele czasu, wymaga systematyczności oraz nie gwarantuje, że zawsze dostarczymy równomiernie wodę we wszystkie niezbędne miejsca. Dlatego, proponujemy systemy automatycznego zraszania odpowiadające za prawidłowe nawadnianie ogrodów, skwerów czy firm i instytucji.

 

Takie rozwiązanie nie tylko ułatwia życie i oszczędza Twój czas, ale także jest bardzo łatwe w użytkowaniu. Samodzielnie wysuwające się zraszacz nie powodują żadnych kłopotów podczas koszenia trawnika, a samo podlewanie jest bezgłośne i dyskretne, dzięki czemu może odbywać się o dowolnej porze. Dodatkowo automatycznie włączający się zraszacz może być źródłem świetnej zabawy dla Twoich dzieci oraz zapewnia ochłodę w czasie upałów, zarówno pociechom, jak i zwierzętom.

.

Trawniki

Trawniki

Zakładanie i pielęgnacja

Doskonale znamy się na zakładaniu trawników z siewu oraz z rolki nawet na bardzo dużych powierzchniach. Oferujemy Państwu w pełni kompleksowe usługi. Doradzimy i zajmiemy się przygotowaniem podłoża. 

Trawa z siewu to najprostszy i najtańszy sposób zazieleniania dużych powierzchni np. wokół domu po zakończonej budowie. Przygotujemy glebę pod trawnik i dobierzemy odpowiedni rodzaj mieszanki. 

Trawa z rolki cieszy się coraz większą popularnością ze względu na natychmiastowy efekt. Już po tygodniu od założenia można po nim swobodnie chodzić. Jest doskonałym wyborem, gdy w krótkim czasie chcemy cieszyć się pożądanym rezultatem. Darń można rozkładać nawet w listopadzie.

Do zakładania trawników wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt taki jak: koparko-ładowarkę i glebogryzarkę separacyjną.

Melioracja

Melioracja

Prace Wodno-Melioracyjne

Oferujemy szeroko zakrojone usługi z zakresu robót melioracyjnych. Wszystkie prace wykonujemy zgodnie ze sztuką inżynieryjną i z zachowaniem zasad BHP. Świadczymy usługi melioracyjne, które prowadzą do odwodnienia lub nawodnienia terenu. Kopiemy, pogłębiamy i odmulamy rowy melioracyjne.

 

Prowadzimy również budowę niewielkich obiektów wodnych, takich jak przepusty i inne. Wykonujemy konserwacje zbiorników i cieków wodnych oraz terenów zielonych. Wykonujemy naprawy skarp, wykopy, wyrównania terenu i wiele innych czynności, które znajdą Państwo w naszej ofercie.